wtorek, 30 sierpnia 2016

Francuskie kosmetyki Yves Rocher

Cześć

   Dziś przedstawię Wam moje ukochane zapachy. Jest to bez i konwalia. Francuskie kosmetyki naturalne, roślinne i ekologiczne Yves Rocher (taki napis widnieje na ich stronie) mają w swojej ofercie piękne zapachy.

Na stronie Yves Rocher możemy przeczytać:

ZOBOWIĄZANIA MARKI YVES ROCHER:
• Składniki aktywne wykorzystywane przez markę są pochodzenia roślinnego z gwarancją, że nie są to składniki modyfikowane genetycznie
• Gdy tylko jest to możliwe, składnik syntetyczny jest zastępowany odpowiednikiem roślinnym.
• Brak składników pochodzenia zwierzęcego w formułach Yves Rocher z wyjątkiem miodu i wosku pszczelego.

oraz:

EKO OPAKOWANIA
W Yves Rocher wszystkie opakowania są wynikiem ekologicznego podejścia i dbałości o środowisko naturalne.
INNOWACYJNE OPAKOWANIA pozwalają na ograniczenie ich wpływu na środowisko. Np. innowacyjna technologia produkcji nowej tuby Mleczka odbudowującego do skóry bardzo suchej pozwala na wykorzystanie 8 ton mniej plastiku w ciągu roku.
RECYKLING pozwala na ograniczenie zużycia plastiku oraz ograniczenie ilości odpadów. Np. nowe flakony Wygładzającego mleczka do demakijażu i Tonik dodający blasku z gamy Serum Végétal pozwala na zaoszczędzenie około 20 ton plastiku w ciągu roku, co zobrazować można jako około 750 000 plastikowych butelek o pojemności 1,5 l.

   Uwielbiam ich wody toaletowe, zwłaszcza Bez i Konwalię. Do kompletu można dokupić żele i już biorąc prysznic poczuć się wspaniale. Obecnie trwa promocja na 2 żele Un Matin au Jardin w cenie 23.80zł + prezent - gąbka peelingująca. Ja kupiłam też (14 sierpnia) żel pod prysznic Ziarna Kawy z Brazylii (kupując dwie sztuki trzeci żel gratis - nie wiem czy promocja jest jeszcze aktualna). Pachnie przepięknie.
    
   Może jeszcze nie wszyscy wiecie, że zakładając kartę Yves Rocher dostajemy kilka prezentów. Ja dostałam tusz do rzęs Sexy Pulp w kolorze czarnym( do wyboru czarny, brązowy i niebieski), próbkę jakiegoś kremu do twarzy oraz próbkę żelu - kremu Hydra Vegetal o poj.10ml.  Żel jest bardzo fajny a do tuszu na razie się nie przekonałam. Promocja przy zakładaniu karty podobno nie jest ograniczona czasowo (tak znalazłam na jakiejś stronce, której nie mogę odnaleźć). Jeśli macie aktualne dane to proszę o komentarz:) A tu podaję Wam stronkę z innymi promocjami https://www.picodi.com/pl/yves-rocher?cid=90885

Zapraszam do komentowania:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz